Kuanta Havacılık
Kuanta Havacılık
Kuanta Havacılık Kuanta Havacılık Kuanta Havacılık
Uçuş Talebi
İletişim

Hakkımızda

Kuanta Havacılık Sanayi Ticaret A.Ş 2012 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Halihazırda filomuzda iki adet Learjet 60 XR uçağı bulunmaktadır. Uçaklarımızın tescil işaretleri TC-KLC ve TC-AEK olup, 8 yolcu kapasitesine sahiptir.

Kuanta Havacılık; ulusal ve uluslar arası sivil havacılık gereklerini yerine getiren, dünyada ve ülkemizde havacılık alanında meydana gelen gelişmeleri takip eden, kendini devamlı geliştiren, uçuş emniyetini ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir kalite politikasına sahiptir.

Kuanta Havacılık olarak görevimiz sizlere; güvenli ve konforlu bir uçuş hizmeti sunmaktır. Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilinciyle iyi uçuşlar diliyoruz.

Bizimle emniyettesiniz!

 

 

Kuanta Havacılık A.Ş. İlkbahar Mahallesi Konrad Adenauer Caddesi No: 61 06550 Çankaya / Ankara / Türkiye T: (312) 491 22 32 (Dahili: 621), F: (312) 491 22 21, info@kuantahavacilik.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar yazılar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Web Tasarım